Sony Alpha A7S II body

Sony Alpha A7S II body

  • Price:
  • 69.999грн

  • Без ПДВ: 69.999грн

  • Виробник: Sony
  • Артикул: Sony Alpha A7S II Body
  • Бонусні бали: 200
  • Наявність: В наявності

Унікальні функції допомагають у реалізації творчих задумів

Розширення меж творчості і новий рівень виразності завдяки камері α7S II, в якій реалізована підтримка широкого динамічного діапазону, висока чутливість, точне фокусування і неперевершена стабілізація зображення.

Видатна світлочутливість

Розширення чутливості до ISO 4096001 і широкий динамічний діапазон підвищують якість зображення при фото- і відеозйомці.

Функції відеозапису професійного рівня

Передові режими перегляду гами S-Gamut3.Cine / S-LOG3 і відеозапису в дозволі Full HD при швидкості 120 кадрів / с розширюють області професійного застосування.

35-мм повнокадрова матриця CMOS Exmor®

Висока світлочутливість, багата градація відтінків, дозвіл 12,2 мегапікселя, широкий динамічний діапазон і діапазон чутливості ISO.

Передові можливості запису в 4K

Зйомка відео в повнокадровому режимі 4K-запису безпосередньо на карту пам'яті з попіксельним зчитуванням данних та без об'єднання пікселів і багатий вибір розширених функцій відеозапису. Розширення виражальних можливостей відеозйомки за рахунок ретельного опрацювання деталей, мінімального прояву муару і східчастих контурів на зображенні - камера Sony Alpha A7S II підтримує повнокадровий 4K-відеозапис безпосередньо на карту пам'яті.

Вбудована стабілізація зображення гарантує чіткий і різкий результат

Поєднання потужної стабілізації зображення з компенсацією п'яти видів тремтіння камери при фото- і відеозйомці з рук і високих значень чутливості дозволяють використовувати більш широкий діапазон витримок, діафрагми і ISO значень.

5-осьова оптична стабілізація зображення

Для зйомки відео, а також для фотозйомки зі стабілізацією, яка еквівалентна зменшенню витримки приблизно на 4,5 щаблі.

Ретельно продумані елементи управління

Ретельно продумані органи управління камери роблять роботу з камерою зручною і інтуїтивно зрозумілою і дозволяють миттєво коригувати будь-які параметри при першому погляді у видошукач. Передній і задній диски управління були доопрацьовані, а їх розташування на корпусі камери - оптимізовано для підвищення зручності та ефективності роботи з камерою. Крім того, новий механізм блокування дисків управління захищає від випадкової зміни режиму зйомки.


Широка сумісність зі змінними об'єктивами

Стабілізація зображення
для розширення творчих можливостей при використанні змінних об'єктивів.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший