Sony Alpha 7R II Body

Sony Alpha 7R II Body

  • Price:
  • 77.000грн

  • Без ПДВ: 77.000грн

  • Виробник: Sony
  • Артикул: Sony Alpha 7R II Body
  • Бонусні бали: 200
  • Наявність: В наявності

Удосконаленe швидкe гібриднe автофокусування дозволяє працювати з 42,4-мегапіксельним дозволом і гарантує різкість і чіткість зображення навіть у сценах зі складною динамікою, 5-вісна стабілізація зображення запобігає розмитість, 4K-відеозапис підвищеного дозволу та інші функції - камера Sony Alpha 7R II об'єднує в собі потужні функції в ще більш компактній формі.

Камера 7R II  оснащена першою в світі повнокадровою 35-мм CMOS-матрицею з тиловим підсвічуванням і ефективним дозволом 42,4 мегапікселя, вражаючим діапазоном чутливості ISO і неймовірно низьким рівнем шумів. Відсутність оптичного фільтра низьких частот забезпечує неймовірну різкість і чіткість зображення по всій площі кадру.


Підвищення деталізації з об'єктивами FE - велика колекція об'єктивів Sony FE (об'єктиви з байонетом E, сумісні з повнокадровой матрицею), кожен з яких був ретельно розроблений для використання з матрицями високого дозволу, дозволяє максимально використовувати можливості 42,4-мегапіксельного дозволу камери 7R II.


Швидке гібридне автофокусування: розширена область АФ - високопродуктивна матриця розширює можливості швидкого гібридного автофокусування і дозволяє досягти нових рівнів якості зображення, чутливості і швидкості реакції. 399 точок фазової АФ у фокальній площині покривають 45% від загальної площі зображення - це найширша область автофокусування серед цифрових фотокамер з повнокадровою матрицею. Крім того, матриця оснащена 25 точками контрастною АФ.4K-відеозапис підвищеного дозволу - завдяки повному зчитуванню даних без об'єднання пікселів при 4K-відеозапису у форматі Супер 35 мм стало можливим досягти набагато більш високої роздільної здатності і чіткості, ніж у стандартних відеороликах 4K. Крім того, формат XAVC S дозволяє вести 4K-відеозапис зі швидкістю до 100 Мбіт / с, завдяки чому вдається зафіксувати на відео найдрібніші деталі.

Компактний корпус камери Sony Alpha 7R II відрізняється підвищеною надійністю і витримує великі навантаження при зйомці поза приміщенням завдяки продуманому розташуванню внутрішніх компонентів і верхньої, фронтальній і задній панелях, виконаних з міцного магнієвого сплаву.

Завдяки вбудованій в камеру 7R II підтримці Wi-Fi і NFC можна миттєво передавати фотографії та MP4-відеоролики на смартфон або планшет Android ™ в один дотик, після чого також просто поділитися кращими знімками та відео, завантаживши їх у улюблену соціальну мережу.

Сервіс для завантаження додатків від Sony дозволяє розширити функціональність камери завдяки новим функціям. Тут ви знайдете додатки для створення додаткових ефектів при фото- і відеозйомці, які розширюють творчі можливості, а також додатки, які дозволять користуватися смартфоном для дистанційного керування зйомкою.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший