Sony Alpha 7R

Sony Alpha 7R

  • Price:
  • 42.999грн

  • Без ПДВ: 42.999грн

  • Виробник: Sony
  • Артикул: Sony Alpha 7R
  • Бонусні бали: 200
  • Наявність: В наявності

Sony Alpha 7R - нова повнокадрова камера Sony з 36MP сенсором EXMOR CMOS без оптичного фільтру, надшвидким процесором BIONZ X, точною контрастною системою автофокусування, видошукачем OLED Tru-Finder та вдвічі меншою вагою за провідні DSLR. 

Завдяки відсутності оптичного фільтру камера Sony A7r забезпечує чудову деталізацію, а винятковий новий сенсор EXMOR CMOS має всі необхідні якості для зйомки зображень професійного комерційного рівня: висока розподільча здатність і чутливість, широкий динамічний діапазон та низький рівень шумів. A7r на борту має надсучасний процесор зображення BIONZ X, завдяки чому отримується точніша передача кольорів, покращені технології зниження рівня шумів і вища швидкість серійної зйомки.

Під час проектування моделі 7R компанія Sony мала на меті забезпечити баланс між точним керуванням, яке для фотографів є необхідним і ергономікою, якої вони прагнуть. Результат - ретельно виготовлені колеса налаштувань та кнопки, широкі можливості налаштування, а також запису і під'єднання аксесуарів і додаткових рекордерів, що містяться в міцному та легкому корпусі з магнієвого сплаву, що є на 25% меншим за корпуси відомих цифрових дзеркальних фотоапаратів.

Електроний видошукач OLED (XGA) Tru-Finder завдяки 100% охопленню кадру, розподільчій здатності 1024x768 точок, високій контрастності зображення, можливості оновлення налаштувань у режимі реального часу та точному відображенню "боке" являє собою не лише зручний аксесуар для компонування кадру, а й важливий елемент удосконалення. На додаток до цього також забезпечуються функції професійного рівня, такі як 5 режимів відображення, температура кольору та налаштування яскравості.

Поєднання в камері Sony Alpha A7r 35-мм повнокадрового сенсора, низки висококласних об'єктивів E-mount (та можливістю використовувати оптику відомих брендів Canon, Zeiss, Nikon, Leica через недорогі адаптери), гнізда для навушників та аудіоадаптера XLR в 7R – це новий еталон відеокамери з малою вагою. А завдяки процесору BIONZ X, що зменшує рівень шумів у відео залежно від області зйомки, навіть документальні матеріали зняті за слабкого освітлення мають чіткий та деталізований вигляд.

Придбати камеру Sony Alpha A7r оптику та аксесуари до неї Ви можете в магазині bhphoto com ua просто зараз за телефоном +38098-0151661


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший