Sony Alpha 7 Body

Sony Alpha 7 Body

  • Price:
  • 31.999грн

  • Без ПДВ: 31.999грн

  • Виробник: Sony
  • Артикул: Sony Alpha 7 Body
  • Наявність: В наявності

   Sony Alpha 7 Body має 24,3-мегапіксельний 35-мм повнокадровий сенсор Exmor, який є гідним конкурентом сенсорів провідних цифрових дзеркальних фотоапаратів. А завдяки найновішому процесору BIONZ X від Sony та найпрогресивнішій технології автофокусування фотоапарат α7 забезпечує надзвичайну деталізацію, чутливість і якість зйомки. Приготуйтеся до цілком нових характеристик продуктивності, що піднесуть результати Вашої зйомки до нових вершин.

   Отримуйте чудові результати з Sony Alpha 7 Body завдяки останньому механізму обробки зображень від Sony: точніша передача кольору, нижчий рівень шуму і вища швидкість у режимі пакетної зйомки.

   Сенсор Exmor є винятковим: вища швидкість за паралельної обробки сигналу, менше шумів і швидше перетворення. З низьким рівнем шумів, ширшим динамічним діапазоном та градаціями цей сенсор забезпечує неймовірну деталізацію.

   Під час проектування моделі Alpha 7 компанія Sony мала на меті забезпечити баланс між точним керуванням, яке для фотографів є необхідним, із ергономікою, якої вони прагнуть. Результат - ретельно виготовлені ручки та регулятори, потужні функції, широкі можливості налаштування, а також запису і під'єднання, що містяться в міцному та легкому корпусі, що є на 25% меншим за корпуси відомих цифрових дзеркальних фотоапаратів.

   Завдяки 100% охопленню кадру, розподільчій здатності 1024x768 точок, високій контрастності зображення, можливості оновлення налаштувань у режимі реального часу та точному відображенню "боке" видошукач OLED (XGA) Tru-Finder™ являє собою не лише зручний аксесуар для компонування кадру, а й важливий елемент удосконалення. На додаток до цього також забезпечуються функції професійного рівня, такі як 5 режимів відображення, колірна температура та налаштування яскравості.



Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший