Moza AirCross

Moza AirCross

  • Price:
  • 9.599грн

  • Без ПДВ: 9.599грн

  • Артикул: Moza AirCross
  • Наявність: В наявності

MOZA AirCross - найкомпактніший, ультралегкий і портативний стабілізатор для бездзеркальних, дзеркальних і цифрових камер.

Підтримує всі беззеркальние камери з максимальним завантаженням 1,8 кг

AirCross розроблений для малих бездзеркальних камер з максимальним завантаженням 1кг 800гр.
На даний момент., Це сумісно з усіма популярними беззеркальной камерами на ринку, такими як: Alpha-серія Sony, Panasonic GH4, GH5 або G7, G85, Canon M6 або M5, поряд з Nikon 1 V3 або Fuji XT2 і XT20.

Слідуйте за режимами
Велика кнопка є джойстиком, вона дозволяє контролювати обертання, а при натисканні змінює режим роботи стабілізатора, яких передбачено чотири:

1. Панорамний - повторює ваші рухи вліво і вправо;

2. Панорамний з нахилом - камера повторює обертання вліво / вправо / вгору / вниз;

3. Режим блокування - камера направлена в одне положення незалежно від Вашого переміщення;

4. Режим крену - Ви можете розгойдувати стабілізатор з боку в бік, а камера буде плавно кренитися вліво або вправо на заданий кут.

Створюйте приголомшливі TimeLapse
AirCross також дозволяє знімати TimeLapse. Знімайте приголомшливий схід і захід сонця, що рухаються по трасі автомобілі, хаотичність міста або нічне небо з падаючими зірками.
Затвор, час, тривалість, інтервали і навіть напрям можна встановити в додатку MOZA.

Тривалість автономної роботи - 12 годин
Автономна робота MOZA AirCross протягом 12 годин забезпечується трьома акумуляторами з великою ємністю 2000 мАг. При використанні зовнішнього живлення відбувається зарядка вставлених акумуляторів. Зарядний пристрій забезпечений підключенням USB, так що зарядиться можна від будь-якого USB.

Мобільний додаток MOZA
Фірмовий додаток працює в iOS і Android, через нього налаштовуються всі параметри стабілізатора, калібрування сенсорів оновлення ПЗ. Також Ви можете використовувати телефон як пульт для контролю панорами, нахилу і крену.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший