Zhiyun Crane 2

Zhiyun Crane 2

  • Price:
  • 20.399грн

  • Без ПДВ: 20.399грн

  • Артикул: Zhiyun Crane 2
  • Наявність: Предзамовлення

Ключові особливості:

- Колесо регулювання Follow Focus

- Максимальне навантаження до 3,2 КГ

- OLED інформаційний дисплей

Новинка Стедікам Zhiyun Crane 2 - це перший трьохосьовий електронний стабілізатор з системою Follow Focus. Стабілізатор призначений для камер вагою до 3,2 кг - це беззеркальні Sony a7s2, Sony a7r2, Sony a6500, Lumix GH5, BlackMagic Pocket, дзеркальні камери класу Canon 70D з важкою оптикою і інші камери схожі за вагою та розмірами.

Двигуни стабілізаторa оснащений енкодером - магнітними датчиками зі зворотним зв'язком з контролером, завдяки чому досягається ідеальна точність позиціонування камери, плавність роботи і економія заряду акумуляторів. Всі двигуни стабілізатора мають необмежене обертання на 360 гр.

Механічна настройка стабілізатора виконується швидко і зручно, без використання ключів, займаючи не більше 3 хвилин.

У нижній частині стабілізатора знаходиться отвір 1/4 ", завдяки чому можливо встановити стабілізатор на штатив або монопод, що зручно для використання стабілізатора, як крана.

Зручний джойстик дозволяє плавно керувати поворотами і нахилами камери, а також перемикати режими роботи.

Унікальна система оффлайн калібрування, за допомогою новітнього контролера і додатки для iPhone або Android, дозволяє вручну встановлювати горизонт, а також управляти параметрами стабілізатора. Також за допомогою програми відбувається оновлення ПЗ стабілізатора.

Живлення стабілізатора Zhiyun Crane здійснюється від стандартного типу батарей Li-ion 26500. Час безперервної роботи до 18 годин.

Основні функції:

  •         Heading Following Mode (Режим відстеження кута повороту). Кут нахилу і кут обертання зафіксовані, кут повороту відповідає рухам руки оператора.
  •         Heading And Pitch Following Mode (Режим відстеження кутів нахилу і повороту). Кут обертання зафіксовано. Кут повороту і кут нахилу відповідають рухам руки оператора.
  •         Locking Mode (Режим блокування). Всі кути (повороту, нахилу і обертання) фіксуються в певному положенні.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший