Sony Alpha A7R IV

Sony Alpha A7R IV

 • Price:
 • 99.999грн

 • Без ПДВ: 99.999грн

 • Виробник: Sony
 • Артикул: Sony Alpha A7R IV
 • Наявність: В наявності

Найвища роздільна здатність із повнокадровою CMOS-матрицею: 61,0 Мп
Нова повнокадрова 35-міліметрова CMOS-матриця від Sony із заднім підсвічуванням і роздільною здатністю 61,0 Мп12 забезпечує безпрецедентні можливості для зйомки в повнокадровій бездзеркальній камері α7R IV. Завдяки відсутності механічної вібрації, спричиненої рухом дзеркала, забезпечується максимальна роздільна здатність без погіршення якості зображення. Перевершуючи очікування про можливості звичайних повнокадрових камер, α7R IV забезпечує першокласну якість у діапазоні низьких і середніх значень чутливості. Завдяки спеціальній технології від Sony можна отримувати зображення з високою роздільною здатністю й низьким рівнем шуму навіть при високій чутливості.

Найкраща якість зображення із CMOS-матрицею та вдосконаленим процесором обробки зображення
Нова матриця зображення та вдосконалений швидкісний процесор BIONZ X забезпечують відмінну деталізацію зі значно меншим рівнем шуму. Більша кількість пікселів у зображеннях високої якості може спричиняти вищий рівень шумів. У новій камері цю проблему мінімізовано, насамперед у стандартному діапазоні чутливості до ISO 32 00013. Фотографії мають плавну градацію відтінків у темних і світлих ділянках завдяки ширшому динамічному діапазону (15 кроків)14 за низьких значень чутливості. Камеру α7R IV обладнано технологіями відтворення кольору, які використовуються в найновіших моделях серії α. Завдяки ним відтінки шкіри на портретах і всі нюанси кольорів рослин передаються точно й природно.

Видошукач UXGA OLED Tru-Finder на 5,76 млн точок
Камеру α7R IV обладнано новим електронним видошукачем із роздільною здатністю 5,76 млн точок – в 1,6 разу вищою порівняно з моделлю α7R III. Зображення у видошукачі надзвичайно чітке, яскраве та контрастне. У режимі High Display Quality (Перегляд у високій якості) зображення у видошукачі відтворюється точно й природно без ефектів "муару" та ступінчатості завдяки роздільній здатності матриці приблизно 61,0 Мп. А в режимі з високою частотою кадрів (120 або 100 кадр./c) об’єкти у видошукачі рухаються дуже плавно, тому їх легше відстежувати. Фторовмісне покриття спрощує видалення бруду й відбитків пальців з об’єктива задля комфортнішого перегляду в складних погодних умовах. [1] Видошукач Ultra-XGA OLED Tru-Finder [2] Видошукач Quad-VGA OLED Tru-Finder

Автофокусування на очах людей із відстеженням у реальному часі для покращення портретної зйомки
Функція автофокусування на очах дає змогу покращити якість портретної зйомки завдяки ефективній технології відстеження в реальному часі, що базується на сучасних алгоритмах штучного інтелекту. Система в реальному часі розпізнає обличчя та очі об’єкта зйомки, тому камера в будь-який момент точно фокусується на очах. Коли ввімкнуто функцію Face/Eye Priority in AF (Пріоритет обличчя або очей під час автофокусування), автофокусування на очах можна активувати в усіх трьох режимах (AF-C, AF-S і AF-A), натиснувши кнопку швидкого доступу, кнопку автофокусування або кнопку спуску затвора наполовину. Заздалегідь або під час зйомки можна вибрати фокусування на лівому чи правому оці. Функція автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі підтримується як для фотографування, так і для відеозйомки.

Два гнізда для карт пам’яті, що підтримують UHS-II
Камеру α7R IV обладнано двома гніздами для карт пам’яті SD. Обидва підтримують карти з інтерфейсами UHS-I і UHS-II для швидкого записування великих обсягів даних. Можна записувати дані одночасно на обидві карти або в "естафетному" режимі, записувати на різні карти знімки RAW і JPEG або фотографії та відео, а також копіювати дані з однієї карти на іншу. Відсувний механізм запобігає випадковому відкриванню відсіку для карт пам’яті.

Реалістичні відео у форматі 4K
Камера підтримує зйомку відео 4K високої точності з мінімальними ефектами муару та ступінчастості. У режимі "Супер 35 мм" можна отримувати приблизно в 2,4 разу більше даних, ніж потрібно для фільмів 4K (QFHD: 3840 x 2160). Завдяки вдосконаленому процесору камера α7R IV забезпечує плавніші переходи кольорів і краще відтворює відтінки шкіри на відео 4K. Підтримуються гнучкі можливості відеозйомки у форматі HDR, зокрема криві гама-корекції S-Log3 й S-Log2 та профіль зображень Hybrid Log-Gamma (HLG) для миттєвої обробки даних у форматі HDR. Крім того, камера α7R IV підтримує формат XAVC S для зйомки відео 4K35 зі швидкістю до 100 Мбіт/с. [1] Гнучкі можливості обробки зображень (потрібна градація кольорів) [2] Миттєве збереження якісного зображення (градація кольорів не потрібна)

Технічні характеристики:

 •     Байонет Е
 •     Формат кадру 3,2
 •     Кількість пікселів (ефективних) прибл. 61,0 МП
 •     Кількість пікселів (загальне) прибл. 62,5 МП
 •     Тип матриці Повнокадрова (35,7 x 23,8 мм) CMOS-матриця Exmor R на 35 мм
 •     Система захисту від пилу Антистатичне покриття оптичного фільтра та механізм зміщення ПЗЗ
 •     Формат запису фото JPEG (DCF вер. 2.0, Exif версії 2.31, сумісність з MPF Baseline), RAW (формат Sony ARW 2.3)
 •     Формат запису XAVC S з підтримкою формату AVCHD 2.0
 •     Формат стиснення відео XAVC S: MPEG-4 AVC / H.264, AVCHD: MPEG-4, AVC / H.264
 •     Формат запису аудіо XAVC S: LPCM 2-кан., AVCHD: Dolby Digital (AC-3) 2 кан., Dolby Digital Stereo Creator
 •     Кольорове простору Стандарт xvYCC (x.v.Color при підключенні по HDMI-кабелю) сумісність з TRILUMINOS Color
 •     Ефект малюнка 7 типів Постерізация (колір), постеризація (ч / б), яскраві кольори, ретро, часткові колірні фільтри (R / G / B / Y), висококонтрасний монохром, іграшкова камера (звичайний / холодний / теплий / зелений / пурпурний) , м'які світлі тони
 •     Художній режим Стандартний, яскравий, нейтральний, чистий, глибокий, світлий, портрет, пейзаж, захід, нічна зйомка, осіннє листя, чорно-білий, сепія, Style Box (1-6); контраст (ступені від -3 до +3), насиченість (ступені від -3 до +3), різкість (ступені від -5 до +5)
 •     Параметри зображення Так (викл. / PP1-PP10) Параметри: рівень чорного, гамма (відео, фото, кіно 1-4, ITU709, ITU709 [800%], S-Log2, S-Log3, HLG, HLG1-3), гамма чорного, крива гами, режим кольору, насиченість, фаза кольору, глибина кольору, деталі, копіювання, скидання
 •     Носій Карти пам'яті SD, SDHC (з підтримкою UHS-I / II), SDXC (з підтримкою UHS-I / II), microSD, microSDHC, мікроСДКсС
 •     Слот для карти пам'яті СЛОТ 1: для карти пам'яті SD (з підтримкою UHS-I / II); СЛОТ 2: для карти пам'яті SD (з підтримкою UHS-I / II)
 •     Тип видошукача Кольоровий електронний видошукач 1,3 см (тип 0,5), UXGA OLED
 •     Тип екрану 7,5 см (тип 3,0), ТФТ
 •     Один акумулятор NP-FZ100
 •     Вага (з акумулятором і картою пам'яті) прибл. 665 г
 •     Розміри (Ш x В x Г) Прибл. 128,9 x 96,4 x 77,5 мм, прибл. 128,9 x 96,4 x 67,3 мм (ВІД РУКОЯТКИ ДО МОНІТОРА)

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший