Sony Alpha A7 III + Tamron 28-75mm f/2.8

Sony Alpha A7 III + Tamron 28-75mm f/2.8

  • Price:
  • 73.500грн

  • Без ПДВ: 73.500грн

  • Виробник: Sony
  • Артикул: Sony Alpha A7 III + Tamron 28-75mm f/2.8
  • Бонусні бали: 200
  • Наявність: В наявності

Sony Alpha A7 III + Tamron 28-75mm f/2.8 - універсальний комплект, який дає змогу знімати класне фото та відео і закриває найпопулярніші фокусні відстані.

Sony Alpha A7 III - основні особливості:

Повнокадрова матриця із заднім підсвічуванням і розподільчою здатністю 24,2 Мп

Повнокадрова 35-міліметрова CMOS-матриця зображення Exmor R™ із заднім підсвічуванням має розподільчу здатність 24,2 Мп і забезпечує надвисоку чутливість і широкий динамічний діапазон завдяки розташуванню лінз без зазорів на мікросхемі. Мідна проводка й система високорівневої інтеграції вдвічі прискорюють зчитування даних.

Повністю оновлена система обробки зображень

Нова матриця зображення та система обробки зображень нового покоління забезпечують покращення якості зображення, еквівалентне зменшенню витримки на 1,5 кроку. Підтримується чутливість до ISO 51 200 та розширений динамічний діапазон для низьких значень ISO (до 15 кроків). Оновлені технології відтворення деталей і зменшення шуму залежно від області знімка забезпечують високу якість і розподільчу здатність зображення. Кольори, зокрема тон шкіри та відтінки природних ландшафтів, відтворюються значно реалістичніше. Камера α7 III також підтримує 14-бітний вихідний формат RAW навіть під час безшумної або безперервної зйомки

Удосконалена система обробки зображень і алгоритми автофокусування камери α9, оптимізовані для камери α7 III, забезпечують швидше й точніше автофокусування з покращеним відстеженням об’єктів зйомки. Завдяки 693 точкам фазового й 425 точкам контрастного автофокусування гарантується широке та щільне охоплення площини зображення. Точніше відстеження та майже вдвічі вища швидкість автофокусуваннядають змогу створювати чіткі знімки об’єктів, які швидко й непередбачувано рухаються. Камера α7 III забезпечує надійне автофокусування за низького рівня яскравості (до EV-3).

Автофокусування на очах у режимі AF-C

Функція автофокусування на очах підтримується також у режимі AF-C. Це значно розширює можливості портретної зйомки, адже завдяки точнішому та швидшому автофокусуванню можна робити чіткі портрети, навіть коли об’єкт зйомки рухається, не дивиться в камеру або його обличчя частково затемнене. Камера α7 III підтримує функцію автофокусування на очах для об’єктивів A-mount, установлених за допомогою адаптера.

Фільми з чітким і реалістичним зображенням 4K

Відео записується в повнокадровому форматі 4K завдяки зчитуванню пікселів у повному обсязі без групування, під час якого зберігається приблизно в 2,4 разу25 більше даних, ніж потрібно для відео 4K (QFHD: 3840 x 2160). Удосконалена система обробки зображень забезпечує зйомку повнокадрових фільмів 4K з відмінною якістю зображення в діапазоні середніх і високих значень ISO. Тож унікальний потенціал формату 4K повністю розкриватиметься в кожному кадрі. Підтримується також відеозйомка в режимі "Супер 35 мм".

Видошукач XGA OLED Tru-Finder™ із високою розподільчою здатністю й контрастністю

Забезпечуючи високу розподільчу здатність, контрастність і притаманні OLED-видошукачам природні кольори з точною градацією, видошукач XGA OLED Tru-Finder відтворює чітке та якісне зображення по всій площині екрана на 2359 тис. точок. Коефіцієнт збільшення приблизно 0,78 (для поля огляду під кутом приблизно 38,5°). Покриття ZEISS T* значно зменшує відбиття світла на лінзі окуляра. Видошукач запускається на 40% швидше порівняно з камерою α7 II (коли камеру ввімкнуто). У режимі High можна переглядати чітке й деталізоване зображення, отримане з матриці з ефективною розподільчою здатністю 24,2 Мп.

Вбудована система стабілізації зображення за 5 осями, еквівалентна зменшенню витримки на 5,0 кроків

Ця система ефективно запобігає розмиттю зображення, компенсуючи п’ять типів тремтіння камери: нахили й обертання під час зйомки з великою фокусною відстанню, зсув за осями X та Y під час зйомки великим планом, зокрема макрозйомки, обертання під час нічної фото- й відеозйомки. Ця система еквівалентна зменшенню витримки на 5,0 кроку. Це дає змогу робити за допомогою камери α7 III якісні знімки, переглядаючи їх у режимі реального часу. Технологія стабілізації зображення підтримується для об’єктивів A-mount, що використовуються з адаптером для кріплення, і об’єктивів E-mount.

Два гнізда з підтримкою карт UHS-II

Ця камера має два гнізда для мультимедійних карт: SD (підтримується інтерфейс UHS-II для швидкого записування даних) і SD або Memory Stick. Тому можна записувати дані одночасно на обидві карти або в "естафетному" режимі, записувати на різні карти знімки RAW і JPEG або фотографії та відео. Можна також копіювати дані з однієї карти на іншу. Кришка гнізда блокується, запобігаючи ненавмисному вийманню карт.


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший