Sony Alpha 6000 Body

Sony Alpha 6000 Body

  • Price:
  • 15.999грн

  • Без ПДВ: 15.999грн

  • Виробник: Sony
  • Артикул: Sony Alpha 6000 Body
  • Наявність: В наявності

Доступні опції

Отримуйте надзвичайні кадри з Alpha 6000: 24 Мп сенсор, найшвидший у світі автофокус,компактність. А разом з видошукачем OLED Tru-Finder™, ручним керуванням та можливістю зміни об'єктивів ця камера є чудовою альтернативою громіздким DSLR.

24,3-мегапіксельний сенсор зображення APS-C

Створюйте зображення вражаючої краси, що перевершують Ваші сподівання, із новою розробкою Sony – 24,3-мегапіксельним сенсором зображення APS-C. Сучасний сенсор такого самого розміру, як у більшості цифрових дзеркальних фотоапаратів, пропонує високу чутливість у слабко освітленому середовищі, вражаюче привабливий передній план та розфокусоване тло. Вам сподобається підвищена ефективність захоплення світла, що забезпечується лінзами на мікросхемі без проміжків, надзвичайно низький рівень шумів у широкому діапазоні чутливості ISO від 100 до 25600 та надзвичайна якість зображення від кута до кута і реалістичними кольорами, неперевершеною деталізацією та плавними переходами між відтінками, що підкреслюють кожен нюанс сцени.

Механізм обробки зображень BIONZ X™™

Вражаюче швидкий прогресивний механізм обробки зображення BIONZ X™ від Sony відтворює текстури й деталі в реальному часі так само, як їх видно неозброєним оком. В результаті вдається створити дуже реалістичне зображення з особливо багатою градацією відтінків і природним тривимірним виглядом. Під час зйомки як фото, так і відео візуальні шуми майже непомітні завдяки ще досконалішому усуненню шумів з урахуванням області зйомки. Технологія відтворення деталей забезпечує кращу деталізацію текстур, а технологія зменшення дифракції оптимізує роботу будь-якого обраного об'єктива, дозволяючи користуватися такими перевагами, як відтворення дрібніших деталей за малих значень діафрагми.

Відео Full HD

Натисніть кнопку MOVIE, щоб розпочати зйомку гарного відео, характерною ознакою якого є чіткість і відсутність візуальних "шумів". У вашому розпорядженні можливості запису 60p/50p, 60i/50i та 24p/25p*. Новий покращений швидкий гібридний автофокус забезпечує винятково швидке та точне автофокусування, а також стеження за об'єктом під час зйомки відео. Можна також користуватися режимами P/A/S/M для досягнення максимального контролю над виглядом зображення, а також насолоджуватися надзвичайною чіткістю під час збільшення завдяки функції Clear Image Zoom. *NTSC/PAL

Безперервна зйомка зі швидкістю 11 кадр./с з автофокусом із відстеженням об'єктів

Коли об'єкт швидко рухається, безперервна зйомка зі швидкістю 11 кадр./с з надзвичайно ефективним автофокусом із відстеженням об'єктів дозволяє зняти вирішальний момент. Ця функція дозволяє використовувати максимум переваг надзвичайно ефективної технології стеження ширококутного 179-точкового автофокусування з визначенням фази від Sony для точного відстеження об'єкта в будь-якій точці на екрані.

179 точок АФ майже по всьому екрану

Крім 25 точок АФ із високоточним й високошвидкісним визначенням контрастності (швидкого розумного автофокусування), удосконалена система швидкого гібридного автофокусування має 179 точок АФ із надзвичайно точним визначенням фази, які майже повністю покривають зображення. Вони розширюють можливості стеження за об'єктом, дозволяють знімати об'єкти, що швидко рухаються, в якій би точці екрана вони не знаходились, а також покращують роботу функцій визначення сцени й розміру об'єкта.

Найшвидше у світі автофокусування

Знімайте кожен об'єкт чітко та з незрівнянною точністю й швидкістю запису завдяки прогресивному швидкому гібридному автофокусу Sony з неймовірно широкими можливостями визначення фази й контрастності. Швидше зчитування даних із сенсора зображення, вища швидкість обробки даних із BIONZ X™, прогресивніші алгоритми автофокусування та оптимальне керування приводом об'єктива забезпечують приблизно на 35% швидшу роботу, ніж попередні системи. *Серед цифрових фотоапаратів зі змінними об'єктивами, оснащених сенсором зображення APS-C станом на 12 лютого, 2014 року, виходячи з досліджень Sony. Виміряно із застосуванням внутрішніх методів за використання об'єктива E з електромеханічним збільшенням 16–50 мм F3.5-5.6 OSS IS. Відповідає нормам асоціації CIPA.

OLED-видошукач Tru-Finder™ високої розподільчої здатності

Кожна сцена виглядає чітко й природно у яскравому й точному видошукачі OLED Tru-Finder™ зі 100% покриттям кадру. Нова оптична система з чотирма подвійними асферичними лінзами забезпечує широкий кут огляду у приблизно 33° та чітку видимість від кута до кута. Чіткі деталі, насичені градації відтінків і висока контрастність забезпечуються як у темних, так і в яскраво освітлених середовищах завдяки вдосконаленому видошукачу OLED, який дозволяє більш точно відстежувати дефокусування, експозицію й інші ефекти. Можна також точно налаштовувати фокус, користуючись перевагами ручного фокусування й корисної функції вибору піків, а також коригувати яскравість, встановлюючи одне із п'яти налаштувань відповідно до середовища зйомки.

Кнопки, що налаштовуються

Можливість налаштування кнопок дозволяє знімати саме так, як Вам подобається – швидко та зручно. Можна призначити будь-яку із 47 функцій* будь-якій із 7 кнопок (у тому числі 2 спеціальним власним кнопкам), а також призначити до 12 функцій кнопці Fn для швидкого доступу до них. *Деякі функції можуть бути призначені лише окремим кнопкам.

истанційне керування і обмін даними одним дотиком

Завдяки дистанційному керуванню одним дотиком Ви зможете використовувати смартфон або планшет у якості видошукача та дистанційно керувати цифровим фотоапаратом. Завдяки функції обміну даними одним дотиком ви зможете передавати фото та відео зі свого фотоапарата. Так чи інакше, встановивши програму PlayMemories Mobile на смартфон або планшет на базі Android з підтримкою NFC, Ви забудете про складний процес налаштування під’єднання та з легкістю установите бездротове з’єднання, просто доторкнувшись до Вашого пристрою або фотоапарату. Тепер Ви готові керувати фотоапаратом за допомогою смартфона і робити знімки з раніше недоступних місць. Ви зможете робити групові знімки із собою, а також одразу пересилати їх на свій смартфон для того, щоб поділитися у своїй улюбленій соціальній мережі. Немає NFC? Жодних проблем. Установити зв’язок між пристроями можна і вручну.

Технічні характеристики Sony Alpha 6000: 

       • Об'єктив: E-mount від Sony
       • Тип сенсора: APS-C (23,5 x 15,6 мм)
       • Ефективні пікселі: 24,3 Мп
       • Тип видошукача: Електронний видошукач (кольоровий), 0,39 дюйма
       • Тип дисплея: Широкоформатний TFT-дисплей, 3,0 дюйми
       • Wi-Fi: ТАК
       • Тип затвору: З електронним керуванням, вертикальним переходом, шторно-щілинного типу
       • Витримка Фотографії: 1/4000–30 с, штучне освітлення, відео: від 1/4000 до 1/4 (крок 1/3) до 1/50 в автоматичному режимі (до 1/25 у режимі автоматично збільшеної витримки)
       • Вага:  285 г (лише корпус) / 344 г (із батареєю та носієм даних)
       • Розміри: (Ш x В x Г) 120 x 66,9 x 45,1 мм


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший