Nikon Speedlight SB-N7

Nikon Speedlight SB-N7

  • Price:
  • 3.600грн

  • Без ПДВ: 3.600грн

  • Виробник: Nikon
  • Артикул: Nikon Speedlight SB-N7
  • Наявність: В наявності

Експериментуйте зі світлом. Компактний і легкий спалах Speedlight SB-N7 – це зручний спосіб керування якістю та напрямком освітлення. Використовуйте його, щоб додати зображенням креативності, або освітити об’єкти під час зйомки в умовах слабкого освітлення.

За допомогою порту для підключення кількох аксесуарів спалах Speedlight легко прикріпляється до фотокамер Nikon 1, і його можна використовувати для ширококутної зйомки. Розсіюйте або пом’якшуйте світло, експериментуючи з відбиванням його від стелі. Додайте привабливості зйомкам під час денного освітлення, покращте зйомки в сутінках або виділіть деталі об’єкта навіть під час зйомки з підсвічуванням ззаду.

Портативний спалах: незамінний у ситуаціях, коли потрібно мати більше світла, або якщо потрібна креативна зйомка. Сумісний з i-TTL.

Універсальне покриття: ведуче число 18/59 дозволяє освітлювати віддалені об’єкти навіть під час зйомки в умовах слабкого освітлення.

Спрямування світла: головка спалаху нахиляється під кутом 120°, даючи можливість налаштовувати кут освітлення за власним бажанням. Надайте знімкам креативності, експериментуючи з відбиванням спалаху від стелі або стін.

Зовнішня широка панель постачається в комплекті: розсіює світло для збалансованішого освітлення та більшої області охоплення під час зйомки за допомогою ширококутних об'єктивів.

Дизайн Nikon 1: мінімалістичний дизайн забезпечує максимальну сумісність із корпусами фотокамер Nikon 1.

Простий у використанні: спалах Speedlight приєднується напряму до порту для підключення кількох аксесуарів на фотокамері Nikon 1.

Доступні кольори: Цей спалах Speedlight доступний у чорному та білому кольорах, завдяки чому ви можете підібрати спалах такого самого кольору, як і корпус фотокамери Nikon 1, або використовувати контрастні кольори.

Елементи живлення розміру ААА: спалах Speedlight живиться від елементів живлення розміру ААА, які можна легко придбати в будь-якій країні.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший