Nikon Speedlight SB-700

Nikon Speedlight SB-700

  • Price:
  • 7.900грн

  • Без ПДВ: 7.900грн

  • Виробник: Nikon
  • Артикул: Nikon Speedlight SB-700
  • Наявність: В наявності

Універсальний та легкий у використанні спалах Speedlight, сумісний із дзеркальними однооб'єктивними фотокамерами форматів FX і DX і системою творчого освітлення Nikon. Робота з ним надзвичайно інтуїтивна, з його допомогою легко керувати якістю та напрямком освітлення завдяки низці вдосконалених функцій. Три шаблони освітлення спалахом забезпечують повне керування зоною охоплення спалаху, легкодоступний режим A:B дозволяє використовувати кілька спалахів за допомогою бездротового зв’язку. Завдяки компактному корпусу, його зручно мати напоготові, коли потрібна креативна зйомка або коли потрібно зробити збалансовані фотографії у складних умовах освітлення.

Універсальний спалах Speedlight I -TTL (інтелектуальний TTL), сумісний із дзеркальними однооб'єктивними фотокамерами форматів FX і DX і системою творчого освітлення Nikon.

Багатоступінчасте масштабування спалаху: покриває широкий кут огляду 24-120 мм.

Інтуїтивно зрозуміле керування: великий зрозумілий РК-дисплей і зручно розташовані елементи керування допомагають легко налаштовувати параметри.

Ведуче число: 25(EVEN)/28 (STD)/30 (CW) (формат FX, ISO 100, м, 35 мм). Максимальне ведуче число: 38 (STD, формат FX, ISO 100, м, 120 мм).

Для найкращої зйомки відповідно до умов, можна вибрати центрально-зважені, рівномірні і стандартні шаблони освітлення спалахом.

Високошвидкісна перезарядка: прибл. 2,5 с. за використання нікель-металогідридних або лужних елементів живлення, прибл. 3,5 с. за використання літієвих елементів живлення.

Режим A:B для швидкого безпроводового керування: дає змогу контролювати коефіцієнти освітлення спалахів Speedlight груп А та В.

Мікропрограма може бути оновлена через встановлений на фотокамері носій даних.

Автоматична система захисту від перегріву:

попереджає про надмірного нагрівання в разі частого спрацювання спалаху та за необхідності зменшує швидкість перезарядки.

Автоматичне визначення фільтра: Speedlight автоматично налаштовує параметр колірної температури фотокамери відповідно до кольору фільтра, що використовується.

Допоміжне підсвічування АФ: покриває фокусну відстань 24-135мм*. Сумісний з АФ датчиками Multi-CAM3500.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший