Nikon COOLPIX P1000

Nikon COOLPIX P1000

  • Price:
  • 28.999грн

  • Без ПДВ: 28.999грн

  • Виробник: Nikon
  • Артикул: Nikon COOLPIX P1000
  • Наявність: В наявності

Доторкніться до зірок. Насолодіться польотом разом з орлами. Небо – більше не межа, якщо у вас є надзвичайні можливості 125-кратного оптичного масштабування. Знімайте різкі фотографії й відео об’єктів, які досі були недосяжними.

Місячні пейзажі. Дика природа. Літаки високо в небі. Рекордне 125-кратне оптичне масштабування¹. Діапазон фокусних відстаней від 24 до 3000 мм відкриває дивовижні можливості².
250-кратне цифрове масштабування з функцією Dynamic Fine Zoom збільшує верхню межу діапазону фокусних відстаней до неймовірного значення 6000 мм² ³. Ви можете як повністю захопити сцену в композиції з широким кутом огляду, так і збільшити зображення найдрібніших деталей. Навіть на поверхні Місяця!

Компонуйте неймовірні кадри завдяки електронному видошукачу з високою роздільною здатністю й великому монітору зі змінним кутом нахилу.
Електронний видошукач із надвисокою роздільною здатністю (прибл. 2360 тис. точок) забезпечує чітке відображення з високою деталізацією навіть в умовах яскравого освітлення. А яскравий 3,2-дюймовий РК-монітор із роздільною здатністю 921 тис. точок можна повертати й нахиляти майже в будь-якому напрямку. Датчик видошукача автоматично перемикає зйомку з монітора на видошукач, щойно ви наблизите фотокамеру до свого обличчя.

Легко записуйте відзняті епізоди у форматі 4K/UHD 30p або Full HD (1080p) із частотою кадрів до 60p. Фотокамера підтримує передавання нестиснутого відео через вихід HDMI, що дає змогу виводити відео на зовнішній монітор під час зйомки. А роз’єм вбудованого мікрофона фотокамери дає змогу використовувати зовнішній мікрофон для записування чіткішого звуку. До вбудованих у фотокамеру функцій відеозйомки належить режим відео з інтервальною зйомкою, за допомогою якого можна записувати відеоролики з прискореним відтворенням послідовностей змінення пейзажів. А режим цейтраферної зйомки чудово підходить для записування руху хмар, слідів зірок і переміщення місяця по нічному небу.

Велика ручка й зручно розташовані елементи керування дають змогу легко, швидко та плавно регулювати масштабування. Що б там не з’явилося в небі, ви завжди будете напоготові.
Завдяки великій ручці можна міцно утримувати фотокамеру, а боковий елемент керування масштабуванням дає змогу висувати об’єктив великим пальцем. Простим натисканням кнопки масштабування з поверненням можна втягнути об’єктив у ширококутне положення, що дає змогу легко впіймати ті об’єкти, що вислизнули з кадру. А ще фотокамера COOLPIX важить учетверо менше, ніж цифрова дзеркальна фотокамера з приєднаним супертелеоб’єктивом. Її вага – лише 1,4 кг, тому з нею легко впоратися під час зйомки з рук.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший