Marumi 52mm EXUS Lens Protect Filter

Marumi 52mm EXUS Lens Protect Filter

  • Price:
  • 1.085грн

  • Без ПДВ: 1.085грн

  • Виробник: Marumi
  • Артикул: Marumi 52mm EXUS Lens Protect Filter
  • Наявність: В наявності

Marumi EXUS - топова лінійка фільтрів від японського виробника. Marumi EXUS Lens Protect - служить для загального захисту вашого обєктиву. Рекомендуємо використовувати з обєктивами топ-класу.

Світлофільтри Marumi EXUS Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, і поліпшує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi EXUS Lens Protect відсікають інфрачервоні промені, шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.

Щоб домогтися високих оптичних показників інженери Marumi пішли на безпрецедентний крок - товщина скла була збільшена до 2 мм (для порівняння товщина Super DHG Lens Protect - 1.3мм). Це дозволило добитися гарантовано високої точності обробки, ідеально рівній поверхні світлофільтру і практично повної відсутності спотворень. При цьому товщина оправи світлофільтру не збільшилася, що дозволило використовувати понад ширококутні об'єктиви.

Світлофільтри EXUS Lens Protect мають ультра низький коефіцієнт відбиття - всього 0,3%! Це досягається за рахунок застосування якісного оптичного скла, заново розрахованого просвітлення і чернения торцевій частині світлофільтру, а також за рахунок світлозахисних канавок, насічок на оправі світлофільтру і матового покриття. Завдяки придушенню відбиття від поверхні світлофільтру і оправи, характеристики об'єктива проявляються по максимуму, що сприяє досягненню чудової якості зображення. Тефлонове напилення забезпечує м'яке ковзання по різьбі світлофільтра.

Світлофільтри Marumi EXUS Lens Protect мають інноваційне антистатичне покриття ASC, що запобігає накопичення статичного заряду на поверхні світлофільтру і не дозволяє пилу осідати. Навіть якщо світлофільтр забруднюється, пил може бути легко вилучена за допомогою чистячої груші.

Поверхня світлофільтру Marumi EXUS Lens Protect оброблена дуже міцним покриттям, що має відмінні волого і жиро відразливі характеристики. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi EXUS Lens Protect легко видаляються за допомогою серветки.

Світлофільтр Marumi EXUS Lens Protect підійде для захисту самої сучасної професійної цифрової фототехніки. За своїми технологічним рішенням цей світлофільтр не має рівних на сьогоднішній день.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший