Insta360 Nano S

Insta360 Nano S

  • Price:
  • 8.930грн

  • Без ПДВ: 8.930грн

  • Артикул: Insta360 Nano S
  • Наявність: В наявності

Компанія Insta360 представила оновлену версію камери Nano, яка знайшла приставку "S". Новинка відрізняється від свого попередника цілим пакетом поліпшених характеристик, які дозволяють робити сферичні відео і фото якіснішими. Nano S доступна для смартфонів Apple iPhone і передбачає спеціальне програмне забезпечення, що розширює творчі можливості.

Покращена якість матеріалу, що знімається.
Insta360 Nano S використовує два об'єктива типу «риб'яче око», кожен з яких знімає на 210 °. Відзнятий матеріал автоматично зшивається, тим самим створюючи повноцінну панораму на 360 °. Nano S дозволяє робити фотографії формату JPEG, INSP і RAW (DNG) з дозволом 20 Мп, а також знімати відео у форматах MP4, INSV, LOG з дозволом 3840 × 1920 пікселів при 30 кадрах в секунду. Розширення фотографій становить 6272х3136 пікселів.

Виконання прямих трансляцій.
Зручний і простий пристрій для зйомки відео або фото в 3D дозволяє ділитися унікальними кадрами в режимі реального часу. Це прекрасно підходить для віртуальних конференцій або зйомки журналістського репортажу. Додатково можна поділитися посиланням на відео в Twitter, Facebook або YouTube. З Insta360 Nano S прямі трансляції виходять на принципово новий рівень з ефектом присутності. Спеціальне програмне забезпечення для iPhone дозволяє конвертувати відзнятий матеріал в формат, який підтримується WhatsApp, Instagram або Snapchat. За словами виробника, 800 мАг акумулятора камери досить для 60 хвилин автономної зйомки.

Створена для Apple.
Insta360 Nano S створена спеціально для смартфонів Apple і здатна перетворити їх в повноцінну камеру для зйомки сферичного відео або фото. Камера сумісна з iPhone 6/6 Plus, iPhone 6s / 6s Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X. Використовувати пристрій можна підключивши до смартфону за допомогою інтерфейсу Lightning або автономно. 

Тонкий стильний корпус.
Камера Insta360 Nano S виконана з високоякісного сплаву алюмінію. Це надає пристрою надзвичайну легкість і міцність. До того ж, дизайн камери відрізняється мінімалістичним стилем, який притаманний смартфонам Apple. У парі з iPhone Insta360 Nano S виглядає дуже привабливо і витончено. Камера доступна в чорному і срібному кольорі корпусу.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший