Insta360 Nano

Insta360 Nano

  • Price:
  • 5.174грн

  • Без ПДВ: 5.174грн

  • Артикул: Insta360 Nano
  • Наявність: В наявності
Компанія Arashi Vision Co., Ltd випустила на ринок компактну 360-градусну камеру Insta360 Nano. 70-грамовий гаджет претендує на пристрій повсякденного користування - легкий, компактний, ультрасучасний!

Модуль до iPhone
Камера цікава, перш за все, своєю реалізацією у вигляді модуля до останніх смартфонах від Apple. Поєднавши камеру з iPhone 6/7 допомогою інтерфейсу Lightning, користувач перевертає смартфон і, запустивши фірмовий iOS додаток Insta360, трансформує iPhone в повноцінну сферичну камеру для зйомки 360-градусних фото і відео.

Автономна робота
Крім роботи в парі з телефоном, виробником передбачений автономний режим - вбудованого акумулятора ємністю 800 мАг досить для безперервної роботи камери протягом години. Знятий контент Insta360 Nano автоматично записує на microSD накопичувач. Nano підтримує карти пам'яті до 64 Гб.

Великий потенціал!
У невеликих розмірах камери приховано просунуте технічне і програмне забезпечення! 2xCMOS лінзи Sony 8 мпкс. з кутом огляду по 210 ° роблять зйомку відео з максимальною роздільною здатністю до 3040 × 1520 (30 кадр / сек) і фотографії до 8 мпкс. (4096 × 2048).

Додатки для iPhone
Контроль зйомки в режимі Live Preview, при підключенні камери до телефону, відбувається через додаток Insta360. Безпосередньо перед початком запису, в додатку є управління настройками картинки з попереднім переглядом на екрані смартфона: ISO, баланс білого, витримка, колірна гамма, таймер зйомки і ін. Після запису, готові фото і відео доступні для базового редагування з можливістю подальшої вивантаження в сервіси YouTube і Facebook.

Трансляція відео в мережу
Камера підтримує Live-режим з струмом відео в соціальну мережу Facebook і відеохостинг YouTube. Онлайн трансляція здійснюється бездротовим способом (при підключенні камери до iPhone) через Wi-Fi модуль смартфона.

 

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший