Godox SL-150W II Led Video

Godox SL-150W II Led Video

  • Price:
  • 8.900грн

  • Без ПДВ: 8.900грн

  • Виробник: Godox
  • Артикул: Godox SL-150W II
  • Наявність: В наявності

Godox SL150 II - це компактне джерело збалансованого денного світла з потужністю 150 Вт і колірною температурою 5600 ± 200K. Завдяки малошумний вентилятор з можливістю відключення під час проведення зйомки, освітлювач відмінно підходить для всіх видів відеозйомки в прямому ефірі або з синхронної записом звуку: для онлайн трансляцій та стрімінга, конференцій, майстер-класів, кінозйомок і т.д.

Регульована потужність до 150 Вт
Освітлювачі SL150II видають світловий потік потужністю 150 Вт, який збирається за допомогою нового рефлектора з «дзеркальної» поверхнею і створює яскраве світло з освітленістю 58000 на відстані 1 метр. Потужність освітлювача регулюється від 0% до повної потужності за допомогою панелі управління освітлювача або пульта дистанційного керування.

Точний колір
Високий індекс передачі кольору CRI 96 і TLCI 98 допомагає виробляти фото і відеозйомку в природних і точних кольору, економлячи час на постобробці.

Тихий режим роботи
Конструкція системи охолодження SL II підтримує мінімальний рівень шуму під час роботи в штатному режимі. Беззвучний режим роботи (Silent Mode) дозволяє одним натисканням кнопки вимкнути вентилятор, щоб усунути шум під час запису звуку. У разі відключення вентилятора, потужність освітлювача автоматично зменшується, щоб уникнути перегріву.

8 вбудованих спецефектів
Попередньо світлові сценарії допоможуть імітувати різні види освітлення: світло від спалаху, шторму, телевізора, мерехтливої ​​лампи і т.д., надаючи більше творчих можливостей в кіновиробництві чи відеозаписів.

Бездротовий пульт дистанційного керування
У комплект входить пульт дистанційного керування RC-А6, який за допомогою вбудованої в освітлювач бездротову систему GODOХ 2.4G X дозволяє легко регулювати потужність, налаштовувати групи і канали. Використовуючи 32 каналу і 16 груп, користувач зможе підібрати радіочастоту з мінімальним виникненням перешкод від інших систем дистанційного керування.

Проста установка і підключення
Кронштейн-ліра забезпечує обертання освітлювача на 360 ° і може використовуватися зі студійними стійками зі стандартним шпіготом 5/8 дюйма або перекладинами. Підключення до мережі змінного струму 100 ~ 240 В, 50/60 Гц здійснюється за допомогою комплектного кабелю живлення довжиною 5 метром і не вимагає використання громіздких блоків живлення і контролерів.

Байонет Bowens і використання додаткових аксесуарів
Освітлювачі SL II сумісні з широким асортиментом різних светоформірующіх насадок з кріпленням Bowens - софтбокса, портретних тарілок, конусів і т. Д. У комплект входить рефлектор допомагає сформувати більш сфокусований рівномірний світловий пучок. У підставі освітлювача є кріплення для фотозонтов.

Особливості Godox SL150 II:
Потужністю до 150 Вт
Колірна температура 5600 ± 200K
Регульована потужність від 0 до 100%
Система дистанційного керування GODOХ 2.4G X
Пульт дистанційного керування в комплекті
32 каналу в 16 групах (A, B, C, D, E, F, 1-9)
Новий рефлектор Ø7 "з" дзеркальної »поверхнею і байонетом Bowens


Комплектація godox sl150w ii:
Освітлювач Godox SL150II: 1 шт.
Рефлектор стандартний 18 мм .: 1 шт.
Пульт дистанційного керування RC-A5: 1 шт.
Захисний ковпак: 1 шт.
Кабель живлення: 1 шт.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший