Fujifilm X-E3 + 18-55mm f/2.8-4.0

Fujifilm X-E3 + 18-55mm f/2.8-4.0

  • Price:
  • 37.000грн

  • Без ПДВ: 37.000грн

  • Виробник: Fujifilm
  • Артикул: Fujifilm X-E3 kit 18-55mm f/2.8-4.0
  • Наявність: В наявності

Доступні опції

 Витриманий в традиціях мінімалізму FUJIFILM X-E3 продуманий до дрібниць для максимального розширення його функціональності.
Концепція цієї камери навіяна мінімалізмом, покликаним надихати власника. За характерною для серії Х-Е простотою і елегантністю ховаються інноваційний функціонал і неймовірно компактна і легка конструкція.
FUJIFILM X-E3 дозволяє знімати з гранично високою якістю, яким славиться серія Х, отримуючи при цьому естетичну насолоду від користування еталоном мистецтва фототехніки.

Розміщення елементів керування та настроювання
Переробивши конструкцію випущеної в листопаді 2013 року камери FUJIFILM X-E2, вдалося створити найбільш компактну і легку модель серії Х зі змінними об'єктивами і видошукачем. Такий форм-фактор робить її ідеальним супутником на кожен день і в подорожах.


Електронний видошукач і сенсорний дисплей
ЖК-дисплей ззаду на камері оснащений сенсорним екраном, що підтримує сенсорний спуск затвора, автофокус і вибір зони фокусування. FUJIFILM X-E3 має абсолютно новою функцією Touch, що забезпечує управління жестами, такими як змахування і стягування / розтягування, ще більше розширюють можливості сенсорного управління.

Це перша камера серії X, оснащена Bluetooth®. Якщо перед зйомкою встановити з'єднання між камерою і смартфоном або планшетом, зроблені знімки легко передавати на нього за допомогою програми FUJIFILM Camera Remote.

Фокусування
У FUJIFILM X-E3 велика зона фазової автофокусування поєднується з удосконаленим алгоритмом, забезпечуючи рекордну швидкість АФ - 0,06 с.

Імітація плівки
Увібравши в себе ноу-хау, накопичене за 80 років виробництва фотоплівки, FUJIFILM X-E3 пропонує режими імітації плівки, що дають можливість насолодитися різними тональностями і багатством відтінків, як ніби знімаючи на різну плівку. Всього до ваших послуг 15 режимів, включаючи PROVIA і Velvia для відтворення насичених кольорів, плюс ACROS для чорно-білої фотографії з ретельним опрацюванням деталей. Функція ефекту зернистості комбінується з усіма режимами імітації плівки для того, щоб зробити текстуру більш виразною і розширити кількість художніх ефектів.

Функціонал
FUJIFILM X-Е3 може знімати відео в форматах Full HD і 4K в комбінації зі знаменитими режимами імітації плівки серії Х. Зняте відео можна відтворити на зовнішньому моніторі, підключеному через HDMI, а записувати звук можна за допомогою зовнішнього мікрофона.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший