Feiyu-Tech α2000

Feiyu-Tech α2000

  • Price:
  • 12.120грн

  • Без ПДВ: 12.120грн

  • Виробник: Feiyu
  • Артикул: Feiyu-Tech α2000
  • Наявність: В наявності
Складна конструкція.

Конструкція розбірного основного корпусу і рукоятки дає більше можливостей розширення аксесуарів. Зручно і легко перейти від одноручної портативної моделі до 2-ручного аналогу, що дозволить задовольнити різні операторські потреби

 Зручний інтерфейс.
Інтеграція джойстика і кнопки управління на рукоятці забезпечує кращий користувальницький інтерфейс. Оператор може утримувати стабілізатор в прямому положенні, перевернутому, зворотним, на високій або низькій позиції.

Плоска підстава робить α2000 стійким в будь-якому місці без власника.

 Зйомка в режимі Time-lapse.
Функція Time-lapse може «стискати» час, що дозволяє користувачам знімати дивовижні відеоролики, що містять красу зміни часу, що неможливо вловити неозброєним людським оком. Функція автоматичного повороту і функція автоматичного затвора серії α полегшують динамічну зйомку.

 Інноваційний алгоритм оптимізації.
Інноваційні і високопродуктивні чіпи роблять стабілізацію бездоганною. Крутний момент двигуна сильніший. Новий алгоритм оптимізації економить надлишкову потужність, в той час як двигун може автоматично адаптуватися до роботи з камерою різної ваги. Немає необхідності додаткового налаштування параметрів.

 Точна настройка балансу.
Амортизуючий ковзний важіль спрощує настройку балансу. Зручний демпфуючий розсувний важіль з сильною механічною чутливістю, допомагає α2000 досягти точного балансу при кріпленні з різними камерами.


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший