DJI Ronin-SC

DJI Ronin-SC

  • Price:
  • 11.130грн

  • Без ПДВ: 11.130грн

  • Виробник: DJI
  • Артикул: DJI Ronin-SC
  • Наявність: В наявності

Легкий і компактний
Відкриває можливості для кінематографістів і творців контенту практично в будь-якій ситуації. Ronin-SC був створений, щоб йти з ним куди побажаєте. Корпус з магнію і алюмінію, а також високоміцні композитні матеріали гарантують надійну роботу всього в 1,1 кг. За рахунок модульної конструкції і швидкої настройки, Ronin-SC може акуратно упаковуватися в обмеженому просторі і легко переноситься.

Велика сумісність
Ronin-SC підтримує широкий спектр камер і об'єктивів, відповідаючи суворим стандартам продуктивності. Він був ретельно протестований на вантажопідйомність 2,0 кг, при цьому отримуючи плавний кінематографічний знімок. Інтуїтивно зрозумілі і зручні елементи управління для затвора і фокусування також доступні для більшості марок камер.

Динамічна стабільність
Навіть в екшн-зйомках Ronin-SC дає абсолютно стабільний кадр. Спортрежім покращує чутливість кожної осі, зберігаючи при цьому стабілізацію. Це робить Ronin-SC більш ефективним при швидкому проходженні, раптових рухах і навіть повну зміну напрямку.

Безперешкодний важіль осі обертання
Інноваційна структура піднімає корисне навантаження камери над віссю обертання, усуваючи перешкоди для вбудованого дисплея камери. Після того, як DJI представив цю концепцію, вона набула широкого поширення в індустрії ручних стабілізаторів.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший