DJI Ronin-S Essentials Kit

DJI Ronin-S Essentials Kit

  • Price:
  • 14.820грн

  • Без ПДВ: 14.820грн

  • Виробник: DJI
  • Артикул: DJI Ronin-S Essentials Kit
  • Наявність: В наявності
Розроблена для дзеркальних фотокамер і дзеркальних камер, Ronin-S надає поліпшену стабілізацію, точне управління і можливості ручного фокусування в компактному форм-факторі. З Ronin-S оператори можуть знімати зі свободою стабілізованих кадрів в русі.

Інноваційна система Ronin-S підвищує корисне навантаження на вісь обертання камери, що робить вбудований екран камери вільним і завжди в вашій зоні видимості. Ергономічний дизайн також звільняє Ronin-S від небажаних вібрацій, коли ви переходите від нижнього положення до вертикального положення в одному площині.

Технологія SmoothTrack дозволяє плавно приводити в рух камеру. Дві настроювані групи параметрів дозволяють зберігати ваші улюблені настройки SmoothTrack, перемикаючись між ними одним клацанням кнопки. Новий спортивний режим Ronin-S тепер розумно збільшує чуйність SmoothTrack, щоб йти в такт з будь-яким типом руху.

Ronin-S може легко монтуватися на RC-баггі для зйомки з низьким кутом або навіть діяти як стабілізована дистанційна головка при установці на кран. Спеціальний блок управління DJI Focus можна встановити на док-станцію, дозволяючи операторам керувати фокусом при роботі зі стандартною рукояткою. Ви також можете підключити Ronin-S до двопортового планшету без шкоди для управління карданом, фокусом або затвором камери.

 

 

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший