Fujifilm X70

Fujifilm X70

  • Price:
  • 18.700грн

  • Без ПДВ: 18.700грн

  • Виробник: Fujifilm
  • Артикул: Fujifilm X70
  • Наявність: Немає в наявності

Доступні опції

Fujifilm X70 - компактна стильна камера з великим сенсором APS-C та ширококутним вбудованим обєктивом - ідеальна для щоденного користування в якості стріт-камери.Широкий кут зору, компактний розмір, Х-Trance сенсор, швидкий процесор, приголомшливий стиль, імітація плівок Fuji, все, що потрібно, щоб зробити ваші знімки унікальними.

Fujifilm X70 - оснащений фіксованим ширококутним об'єктивом 18.5mm F2.8, якому під силу все, починаючи із зйомки навскидку і закінчуючи пейзажними фотографіями. Грунтуючись на технологіях, розроблених для серії X100, новий об'єктив FUJINON оптимізований для роботи з матрицею X-Trans CMOS II розміру APS-C (16300000 пікс.), Дозволяючи робити знімки з приголомшливою передачею деталей і чіткістю.Новий об'єктив, спеціально розроблений для FUJIFILM X70, відрізняється оптичною конструкцією, в яку входить сім елементів у п'яти групах, включаючи дві асферических лінзи для корекції дисторсії. Крім того, об'єктив з високою світлосилою в комбінації з матрицею забезпечує вражаючу передачу деталей з рівномірним розподілом світла по всьому кадру.

Знімайте під будь-яким кутом за допомогою РК-дисплея, що повертається на 180 градусів

3-дюймовий РК-дисплей (1040000 точок), що повертається на 180 градусів, дозволяє знімати з будь-яких точок, низьких і високих, а, розгорнувши екран на 180 градусів вгору, можна знімати селфі. Ширококутний об'єктив FUJIFILM X70 ідеально підходить для зйомки якісних автопортретів на тлі навколишнього пейзажу.
 


Оцініть простоту відтворення і зйомки за допомогою першого на моделі серії X сенсорного екрану.

FUJIFILM X70 - перша модель серії X з сенсорним екраном. При зйомці сенсорний екран дозволяє вибрати зону фокусування і моментально зробити знімок за допомогою Touch Shot. При відтворенні можна в якості альтернативи кнопкам користуватися жестами як на смартфоні, такими як, проведення, масштабування розведенням пальців і збільшення подвійним торканням.

Регулювання експозиції за допомогою дисків і кілець діафрагми

Компактний і легкий FUJIFILM X70, в основі якого лежить операційна система серії X, пропонує інтуїтивне управління і перевірку всіх важливих параметрів експозиції одним поглядом. На об'єктиві є кільце діафрагми, а витримка і експокорекція регулюються дисками на верхній панелі. Забезпечуючи точне регулювання діафрагми з кроком 1/3 або 1 щабель, виточені з алюмінію диски легко обертаються і приємні на дотик.


Перемикач режиму Auto

Встановивши AUTO за допомогою перемикача режиму Auto на верхній панелі, ви перекладете FUJIFILM X70 в режим Advanced SR Auto, в якому оптимальні для тієї чи іншої сцени параметри вибираються автоматично. Таким чином можна миттєво домогтися високоякісних результатів на основі 54 заздалегідь заданих сцен.


Надшвидкий електронний затвор

Фотокамера оснащена механічним затвором зі швидкістю 1/4000 с і електронним затвором зі швидкістю 1/32000 с. Це дозволить вам робити знімки з широкою діафрагмою навіть на яскравому сонці, створюючи чарівний ефект розмитості. Ви можете вибрати або механічний, або електронний затвор, або їх комбінацію.

Великий стрибок чутливості: верхня межа - ISO 51200

Можливості фотозйомки в умовах низької освітленості розширює гігантський діапазон чутливості, який тепер доходить до значного ISO 51200. Для боротьби з шумом при такій надвисокої чутливості довелося переглянути розташування компонентів і схем навколо матриці, щоб чорний залишався чорним з мінімальною зернистістю і без підсвічування.

Інтегрований цифровий телеконвертер пропонує еквіваленти 35 мм  і 50 мм

При активації цифрового телеконвертера, об'єктив може знімати не тільки з ширококутним еквівалентом 28 мм  але і з еквівалентом 35мм і 50 мм. Нагадуючи зміну об'єктива, ця установка впливає на зображення на РК-дисплеї, і тому ідеально підходить, якщо необхідно збільшити об'єкт зйомки в кадрі. Кільце фокусування об'єктива стає кільцем управління об'єктивом, дозволяючи швидко змінити кут поля зору, якщо не використовується режим ручного фокусування. Цифровий телеконвертер можна використовувати з основними режимами експозиції, включаючи P (програма), S (пріоритет витримки), і A (пріоритет діафрагми).


Відеозйомка 

При зйомці відео фільмів у дозволі Full HD, що відповідають поширеним у світі відеостандарті, можна встановити частоту кадрів 60, 50, 30, 25 і 24 кадр / с. Змінити діафрагму, швидкість затвора і корекцію експозиції можна під час відеозйомки. Як і при фотографуванні, можна вибрати режими «Програма» «Пріоритет діафрагми», «Пріоритет витримки», ручний режим, а також режими імітації фотоплівки. Можна знімати в різних стилях, наприклад в документальному, вибравши CLASSIC CHROME.

Автоматична передача і збереження знімків на комп'ютері за допомогою Wi-Fi

Просто увімкнуть свій PC і виберіть PC AutoSave в меню камери для швидкої бездротової передачі знімків на домашній комп'ютер.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший