Fujifilm X30

Fujifilm X30

  • Price:
  • 13.000грн

  • Без ПДВ: 13.000грн

  • Виробник: Fujifilm
  • Артикул: Fujifilm X30
  • Бонусні бали: 200
  • Наявність: Немає в наявності

Доступні опції

Представляючи третє покоління своєї серії, модель Fujifilm X30 розвиває успіх камер Х20 і Х10, пропонуючи ряд нових і поліпшених функцій, що спрощують життя фотографа.

Вона може похвалитися новим видошукачем реального часу - найбільшим і чітким у своєму класі, а також 3-дюймовим повертаємим ЖК-екраном з роздільною здатністю 920 000 точок.

Незважаючи на безліч поліпшень і нововведень, серед яких видошукач реального часу, великий хват, похилий ЖК-екран, акумулятор збільшеної місткості і подвійне кільце управління - камері Х30 вдалося зберегти класичний стиль серії.

OLED-видошукач камери FUJIFILM X30 з дозволом 2360000 точок забезпечує настільки комфортний огляд, що його легко переплутати з традиційним оптичним видошукачем. Видошукач Х30 має особливий високоточний чотирьохелементний об'єктив, що пропонує широку, чітку і контрастну перспективу. У порівнянні з оптичним видошукачем FUJIFILM X20, коефіцієнт збільшення підвищився до 0,65 і забезпечує покриття 100% для впевненого побудови композиції

Завдяки особливому масиву пікселів, застосованому в великій 2/3-дюймовою матриці X-Trans CMOS II, камера FUJIFILM X30 здатна створювати дивно якісні знімки. Високопродуктивний CMOS-елемент матриці, в свою чергу, дозволяє насолоджуватися високошвидкісною серійною зйомкою і записом відео у форматі Full HD.

За допомогою нового спеціального додатка FUJIFILM Camera Remote можна фокусуватися спуск затвора на камері зі смартфона або планшета. Цей додаток дозволяє не тільки налаштовувати фокус, але також управляти такими настройками, як витримка, розкриття діафрагми, експокорекція і чутливість ISO.


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший