Fujifilm X100S

Fujifilm X100S

  • Price:
  • 20.799грн

  • Без ПДВ: 20.799грн

  • Виробник: Fujifilm
  • Артикул: Fujifilm X100S
  • Бонусні бали: 200
  • Наявність: В наявності

Доступні опції

Fujifilm X100S -це дизайн і стиль під стать можливостям та призначена для «швидкого» фото - моменту, який вам хочеться зберегти на пам'ять. У камері X100S використовується декілька дисків, що дозволяють регулювати діафрагму, витримку і корекцію експозиції, а для побудови композиції передбачений видошукач. Зовні камера X100S схожа на фотоапарати ери плівкової фотографії, і це не просто так. Такий дизайн привносить в модель X100S риси, які непідвладні часу.

Виключий дозвіл спеціальної 16-мегапіксельної матриці FUJIFILM APS-C X-Trans CMOS II з архітектурою без оптичного низькочастотного фільтра. Чистота сигналу, що досягається за рахунок оптимізації кожного аспекту ланцюзі обробки. Підвищена якість зображення завдяки потужному процесору EXR II.

Fujifilm X100S  має Інтелектуальний гібридний автофокус, обладнаний надшвидкою системою фазної детекції та контрастним автофокусом, що забезпечує точне фокусування в умовах поганого освітлення, миттєво переключається на найбільш оптимальну систему фокусування. Використання швидшого алгоритму в залежності від об'єкта і композиції дозволяє інтелектуальному гібридному автофокусу виробляти фокусування всього за 0,08 секунди, тому ви більше не пропустите жодної безцінної миті.

Серійна зйомка з максимальною швидкістю 6,0 кадрів / с (всього 29 кадрів). Зробіть серію знімків рухомого об'єкту або іншого складного сюжету з максимальною швидкістю 6 кадрів в секунду і повним 16-мегапіксельним дозволом, а потім виберіть кращий знімок із серії.

Задоволення від використання класичного видошукача важко описати словами. Компанія Fujifilm пішла ще далі і випустила новий гібридний видошукач. Коли ви кадріруете знімок за допомогою оптичного (OVF) або електронного (EVF) видошукача, ви бачите не тільки об'єкт і його оточення, а й різні дані про зйомку, які виводяться на вбудований ЖК-екран з високим дозволом. Ідеальне поєднання інтуїтивного аналогового управління і найсучасніших цифрових функцій відкриває нові грані задоволення.

Неперевершена якість знімків і тонкий компактний корпус - ось основні характеристики камери Fujifilm X100S , яку ви захочете брати з собою. Саме на цих якостях Fujifilm  робили акцент, працюючи над створенням FUJIFILM X100S. І мета була успішно досягнута завдяки використанню новою незмінною, невисувною конструкцією об'єктива з фіксованою фокусною відстанню. Модель оснащена максимальною діафрагмою F2, що забезпечує високу яскравість, а завдяки інтегрованому набору задніх лінз великого діаметра камера має виключно тонкий корпус. Крім того, матриця, оптимізована спеціально для цього об'єктива, дозволяє використовувати всі переваги фіксованої фокусної відстані і домагатися чудової якості зображення навіть по краях кадру.

Основні особливості Fujifilm X100S :

      •Кількість ефективних пікселів 16300000 пікселів

      •Датчик зображення X-Trans CMOS II 23,6 x 15,8 мм (APS-C) з базовим кольоровим фільтром

      •Автоспуск Approx. 10 sec. / 2 sec. Delay

      •Кольоровий ЖК-дисплей TFT з діагоналлю 2,8 дюйма і роздільною здатністю прибл. 460000 точок, огляд прибл. 100%

      •Запис відео 1920 x 1080 пікселів (60 або 30 кадрів / с) зі стереозвуком

      •Розміри 126,5 (Ш) x 74,4 (В) x 53,9 (Г) мм

      •Вага прибл. 445 г (включаючи вагу батареї і карти пам'яті)
Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший